.

.::. FİRMA PROFİLİ .::.

.

EMİR OTO SERVİS; Kırklareli Vize'de oto tamir bakım ve servis hizmetleri alanında faaliyet göstermekte olup, firma ve araç sahiplerine en uygun şartlarda ve en hızlı servis hizmetini sunmaktadır.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Hafif ve ticari araçların tamir, yedek parça, akü değişimi, yağ değişimi ve antifriz değişimi gibi servis hizmetlerini konusunda uzman servis ekibimizce gerçekleştiriyoruz.


Kuruluşumuzdan günümüze kadar geçen zaman içinde pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşların araçlarına servis hizmetleri sunduk. Gelecekte de kaliteli işçilik ve ekonomik fiyat politikasından vaz geçmeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşıma hedefindeyiz.


Servisimizde; Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Lada, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Skoda, Suzuki, Tofaş, Toyota, Volkswagen ve Volvo gibi araçların bakım ve onarımları yapılmaktadır.


Aracınızın arızlanmasını istemeyiz. Fakat; bize ihtiyacınız olduğunda, bir telefon kadar uzakta olduğumuzu da bilmenizi isteriz.
HEMEN ARA